Makijaż permanentny to sposób na piękne brwi o idealnym kształcie. Jest wybawieniem dla wszystkich kobiet, które każdego dnia poświęcają swój czas na tradycyjny make-up brwi. Jednak, jak przy każdym zabiegu kosmetycznym, także makijaż permanentny brwi może powodować wiele pytań. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Ile trwa zrobienie makijażu permanentnego brwi?

Odpowiedź na pytanie ile trwa zrobienie makijażu permanentnego brwi nie jest prosta. Zabieg zwykle trwa od 1 do nawet 3 godzin. W przypadku niewielkich poprawek możemy liczyć na krótszy czas, jeśli jednak decydujemy się na całkowitą odbudowę brwi skomplikowaną metodą, czas ten może się wydłużyć.

Czy makijaż permanentny jest bezpieczny?

W zdecydowanej większości – tak. Musimy jednak wybrać renomowany salon z doświadczonymi kosmetyczkami. Największym zagrożeniem jest oczywiście brak doświadczenia, który może spowodować niezadowalające nas efekty.

Jakie są ograniczenia w przypadku makijażu permanentnego?

Największym ograniczeniem do wykonania makijażu są wszelkie rodzaju choroby skórne i alergie. Dodatkowo przed zabiegiem powinniśmy unikać spożywania alkoholu i kawy. Nie należy również korzystać z solarium oraz sauny.

Makijaż permanentny Legnica

Jeśli zdecydowaliśmy się na makijaż permanentny Legnica oferuje kilka bardzo dobrej jakości salonów, które zajmują się tego typu zabiegami. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom kosmetyczek możemy liczyć na zadowalające i długotrwałe efekty. W Legnicy znajdziemy także kosmetyczki, które pracują na doskonałej jakości produktach, dzięki czemu wyeliminujemy zagrożenie alergiami i podrażnieniami.