Dostajesz zaproszenie na wesele. W momencie gdy jest ono idealną okazją do miłego spędzenia czasu, w gronie najbliższych, znajomych lub osób, które dopiero poznasz, chcesz wypaść jak najlepiej. Chcesz by wzrok zgromadzonych skupiał się na tobie, ponieważ miło jest widzieć podziw w oczach innych ludzi. Starasz się więc dobrać wszelkie dodatki idealnie do sukienki, kolor odpowiadający twojemu gustowi, porze roku. Doskonałe buty, które mierzysz godzinami, by były ładne i wygodne.
Bardzo istotnym aspektem twojego wyglądu będzie oczywiście fryzura.

Jak się uczesać na wesele jako gość?

Każdy nowy rok – to nowe trendy. Każdy kolejny miesiąc to nowe trendy.
Jeśli chcesz, by twoja fryzura była piękna, uniwersalna – postaw na naturalność i rozpuść włosy. Możesz użyć lokówki, wymodelować je w fale, w zależności od preferencji – mogą być to bardziej gęste, sprężyste loki albo grube fale, lekkie i dodające dziewczęcego uroku. Twój look powinien być również uzależniony od stroju – jeśli wybierzesz prostą sukienkę, możesz przemyśleć bardziej frywolną fryzurę, dołożyć kilka ciekawych upięć. Jeśli natomiast twoja kreacja jest bardzo złożona i sama w sobie przyciąga uwagę, postaw na klasykę – naprawdę nie trzeba jej się bać.
Bardzo interesującym pomysłem jest również wykorzystanie warkocza, cienkiego, splecionego wokół głowy. Stworzysz sobie tym samym naturalną opaskę, w którą możesz włożyć kwiaty, spinki z perełkami lub cokolwiek, co będzie dopełnieniem twojej kreacji.
Jeśli posiadasz długie włosy całkiem dobrze sprawdzi się kok. Doda ci kobiecości i nie myśl, że to zbyt banalne. Nawet jeśli inne panie będą miały na głowie koka – każda z nich jest inna, ma inne rysy twarzy, inny kolor włosów i na pewno, mimo wszystko, będziesz się wyróżniać z tłumu.
Jeśli natomiast masz włosy krótkie, możesz lekko je podtapirować, unieść w górę za pomocą pianki lub lakieru i lekko pokręcić lokówką. Tutaj masz mniejsze pole do popisu, ale zawsze jest jakaś opcja – przy odrobinie wyobraźni będziesz wyglądać równie zniewalająco.