Czy spotkałaś się kiedyś z pytaniem jak się fajnie uczesać? A może sama stawałaś przed lustrem, a w twojej głowie kłębiło się tysiące myśli –

Jak się fajnie uczesać czyli co dziś stworzyć na głowie?

Jak sprawić, by moje włosy były jednocześnie piękne, lśniące i lekko podniesione oraz by upięcie zachwycało wszystkich zgromadzonych. Przyjęcie, wyjście do kina, wyjście do restauracji – w zależności od miejsca, do którego się udajesz, musisz dostosować sposób uczesania. Przecież nie zrobisz sobie na głowie weselnego ideału jeśli wybierasz się tylko na spacer z chłopakiem.
Oto kilka moich propozycji:
1. Postaw na naturalność i luz. Rozpuść włosy, jeśli cechuje cię ich długość – użyj lokówki lub prostownicy i wykonaj niedbałe fale. Fale to nieśmiertelny trend, który doda uroku twojej twarzy.
Możesz dodatkowo przytrzymać je stylową opaską lub chustą, ewentualnie zrobić sobie cieniutki warkocz wokół głowy/
2. Warkocz… nie ma chyba nic piękniejszego, kojarzącego się ze spokojnym krajobrazem, pełnym darów przyrody i ludzi, dla których czas mógłby nie istnieć. Warkocz francuski – upięcie włosów polegające na specjalnym, wyszczególnionym splocie kosmyków, pozwoli ci na stworzenie pozoru niedbałości i luzu, a tak naprawdę doda objętości twojej fryzurze.
3. Kucyk. A może połączyć kucyk z.. kokiem? Czemu nie. Kucyk zrobiony wysoko na czubku głowy, lekko związany wokół własnej osi, zakryje gumkę i doda stylu tak prostemu niby upięciu. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to bardzo prosty sposób – a przekształcenie prostego sposobu w dosyć ciekawy – jest dobrym wyjściem w każdej sytuacji.
4. Jeśli posiadasz włosy krótkie, dobrą opcją na fajne uczesanie, będzie Przeniesienie całości włosów na jedną stronę. Możesz utrwalić lakierem, jednocześnie podniesiesz lekko swoje włosy. Pamiętaj, że harmonia jest piękna, ale asymetryczne rozwiązania zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i zwracały uwagę wielu osób. Kilka spinek pozwoli ci utrzymać fryzurę w określony sposób, a wybierając niestandardowe spinki – jeszcze dodasz jej wyrazu.