Ćwiczenia z innej strony

Wielu ludziom brakuje motywacji do tego, aby zacząć ćwiczyć. Nie widzą sensu, bo przecież ,,nie wyglądam źle’’, ,,zacznę od jutra’’, ,,ostatni kawałeczek serniczka nie zaszkodzi’’ i inne wymówki. Nie zdają sobie sprawy, że motywacją jest sam fakt, że staniemy się silniejsi, a te słowa staną się przeszłością. Nie bądź taka sama, ale walcz i pozwól sobie na zmianę wewnętrzną i zewnętrzną! Czujesz, że sama nie dasz rady? Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ wiele osób tak ma, a jednak towarzystwo poprawia humor i chęci do tego, by zmienić swoje życie na lepsze. A przecież bardzo popularny jest właśnie taki sposób – aby iść z koleżanką, ze znajomą, ponieważ kiedy jedna będzie miała kryzys, druga wyciągnie rękę – i na odwrót.

Cechy, nad którymi musisz popracować

Najlepszym krokiem do tego, by zmienić swoje ciało i duszę – jest wypisanie swoich wad i zalet na kartce. Może się to wydawać śmieszne, ale taki sposób pomoże Ci w dalszym działaniu, a zatem popracujesz nad swoimi wadami, które są przeszkodą do sukcesu. A uwierz, że robi tak wiele osób, które osiągnęły, lub osiągają sukces – a przecież wszystko zaczyna się od małych kroków. Jeśli jesteś:
– leniwa – wstań na siłownię rano, niestety nie ma innego sposobu, niż przełamanie się. Do tego, włącz pozytywne nastawienie,np. ,,Dobra, wstanę, bo potem będę zła na siebie. Pośpię po treningu, bo przecież będzie po czym!’’
– niecierpliwa – to jest ciężko wykluczyć, ale jeśli sama tego nie będziesz chciała, to daleko nie zajdziesz. Zainspiruj się na Facebooku, Instagramie i zobacz, ile czasu to zajmuje innym, aby dojść do celu. Jest to naprawdę czasochłonne, ale nikt nie mówi, że nie było warto.
– nie jesteś wytrwała – poszukaj pomocy u specjalisty, a dokładnie – trener personalny w fitness Koszalin, który ma podejście bardziej indywidualne, dopasowuje pod Ciebie ćwiczenia i dietę, oraz za pomocą Twojej współpracy – pomaga spełnić Twoje cele.

Wszystko rozumiem, ale jaka siłownia i trener są warte mojej uwagi?

W Koszalinie istnieje bardzo popularny klub fitness, ponieważ występuje również w innych miastach. Nosi nazwę zdrofit. Jeżeli szukasz trenera personalnego, masz dwa wyjścia: zapytaj obsługę o specjalistę, bądź kierować się opiniami w internecie, które preferują Daniela Wojciechowskiego. Ma doświadczenie kilkuletnie, uważa, że wytrwałość i chęci są kluczem do sukcesu. Wspiera innych w kwestii polepszenia sprawności, diety, ćwiczeń, treningu siłowego i funkcjonalnego.