Kto powiedział, że aby radykalnie zmienić swój wizerunek, trzeba wydać krocie na wizytę u fryzjera? Przecież każda kobieta i każdy mężczyzna mają prawo zmienić nagle i w krótkim czasie Twój wizerunek choćby o 180 stopni.

Kto powiedział, że aby radykalnie zmienić swój wizerunek, trzeba wydać krocie na wizytę u fryzjera? Przecież każda kobieta i każdy mężczyzna mają prawo zmienić nagle i w krótkim czasie Twój wizerunek choćby o 180 stopni. Na szczęście jest to całkiem łatwe i można to osiągnąć naprawdę szybko. Jak samodzielnie zmienić kolor włosów?

Czym jest toner?

Tutaj z pomocą przychodzą nam tonery do włosów. Tonery to inaczej koloryzacja ton w ton lub też tonerami nazywa się wszelkiego rodzaju produkty koloryzujące włosy nietrwale, które nie wyglądają jak klasyczna farba. Tonery są z zasady dużo delikatniejsze od farb, bo nie wnikają tam głęboko w strukturę włosa. Dlatego jeśli chcesz zmienić swójwizerunek, ale nie na zawsze, to toner będzie doskonałym rozwiązaniem!

Po jakim czasie się zmyje?

Tonery mają różną trwałość. Może to być toner – specjalny spray koloryzujący, który zmywa się po zaledwie kilku myciach szamponem, a czasem nawet po trzech lub praktycznie jednym. To oczywiście też zależy od włosów. Jeśli już jesteśmy przy szamponie, to znajdziesz też tonery w formie szamponu koloryzujące. Są również maski koloryzujące i kremy. Wszystkie one, jeśli są produktami profesjonalnymi, nie zaszkodzą Twoim włosom.

Gdzie szukać?

Gdzie więc znaleźć te legendarne tonery, które tak łatwo odmienią kolor naszych włosów? Odpowiedź jest prosta: musisz poszukać w internetowym sklepie fryzjerskim. Tam jest wszystko niemal, czego tylko Twoja dusza zapragnie. A przynajmniej to, czego Twoje włosy zapragną.

Link do tonerów: https://www.fryzomania.pl/category/farby-do-wlosow

W takich profesjonalnych tonerach, jakie są w hurtowniach fryzjerskich znajdują się nie tylko pigmenty koloryzujące włosy, ale również substancje odżywcze. Dlatego włosy po pokolorowaniu takim tonerem wyglądają bardzo ładnie i zdrowo. Są mięciutkie w dotyku i bardzo lśniące. Użycie tonera im nie zaszkodzi, a przy okazji pozwoli Ci na wykreowanie swojego nowego wizerunku.

Kto może używać tonera?

W zasadzie wszyscy. Oczywiście najłatwiej jest blondynkom. One mogą zmienić kolor na niemal wszelkie możliwe z całej palety: żółte, zielone, pomarańczone, srebrne, złote blondy, siwe, fioletowe blondy – kolorów do wyboru jest mnóstwo. Nawet można zaszaleć i pomalować włosy tonerem na ciemny kolor. Tak czy siak zmyje się ona po jakimś czasie. Maksymalnie po 24 myciach. Profesjonalne tonery mogą zabarwić również włosy ciemnie, więc nie bój się, że zabawa kolorem jest nie dla Ciebie, jeśli nie jesteś naturalną blondynką.