Kobiety często nie wiedzą jakie strzyżenie wybrać, kiedy mogą pozwolić sobie na grzywkę, a kiedy lepiej im w prostych włosach jednakowej długości.

fryzury cienkie włosy wysokie czoło

Często pytają o poradę fryzjera, bo utrudnieniami są dla ich fryzury cienkie włosy wysokie czoło lub inne elementy urody, które przy odpowiednim doborze fryzury mogą stać się atutami. W przpadku elementów, które są zbyt duże, bardzo rzucające się w oczy – takie jak właśnie wpomniane już wysokie czoło – warto postawić na uformowanie grzywki. Będzie ona zgrabnie okalała twarz, doda fryzurze nieco nowoczesności, ale ukryje to co powinna.

grzywka na bok wysokie czoło

Najlepszą opcją w tym przypadku jest grzywka na bok wysokie czoło będzie ładnie ukryte, a fryzura nabierze lekkości. Odsłonięte zostaną boki twarzy, dobrze będą wyeksponowane atuty urody. Warto pamiętać, że dobry fryzjer to taki, który doradzi w przypadku doboru fryzury, koloru włosów, okresli nasz kształt twarzy, czy nasz odcień karnacji i naturalny kolor naszych włosów. To bardzo ważne, jeśli chcemy kompleksowo zadbać o włosy i w pełni zaufać osobie, która się nimi zajmuje. Również fryzjer musi umieć określić kondycję i rodzaj naszych kosmyków, by pomóc nam dobrać odpowiedni sposób pielęgnacji.