Są fryzjerzy, którzy traktują swój zawód jako po prostu sposób na zarabianie pieniędzy. Istnieją również tacy, którzy fryzjerstwo wybrali jako swoją drogę życiową, bo to ich największa pasja. Dla niektórych to również sztuka.

Oskar Bachoń fryzjer Kraków

Kochają tworzyć. Realizować swoje autorskie pomysły i projekty – nie powielać nudnych i popularnych schematów ze szkoły fryzjerskiej. Łamać zasady. Naginać reguły. Celebrować piekne włosy. Do osób, zajmujących się włosami, z pogranicza fryzjerstwa i sztuki należy Oskar Bachoń fryzjer Kraków. Dla niego fryzjerstwo to coś więcej niż ścinanie włosów klientek, nakładanie farby i czekanie 45 minut na jej zmycie.

fryzura ślubna Kraków

To twórca, wyjątkowa osobistość – zapewne nie wszyscy zrozumieją i docenią jego stylizacje – ale taki jest artyzm – nie do wszystkich trafia. Olbrzymie poczucie stylu u Oskara sprawia, że fryzura ślubna Kraków w jego wykonaniu może być niesamowitym wyborem na ten najważniejszy w zyciu dzień. Również niecodzienny wystrój salonu Oskara pozwala poczuć się jak galerii sztuki. W tamto miejsce chce się wracać, bo pozostawia same pozytywne odczucia i skojarzenia,