Ryszard Gzela to założyciel kliniki Handsome Men, która znajduje się w Polsce i zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów, zagęszczaniem włosów oraz przedłużaniem ich. Jak zapewnia Ryszard Gzela, metoda uzupełniania ubytków włosów, która jest stosowana w klinice Handsome Men jest skuteczna w każdym rodzaju łysienia, a jest nią metoda IMD2G, czyli Implant Micro Derme 2 Gen.

Ryszard Gzela

Jest to autorska metoda, która została opracowana przez założyciela kliniki w 1991 roku i w dalszym ciągu jest ona rozwijana. Metoda ta pozwala na uzupełnienie ubytków włosów nawet w najtrudniejszych przypadkach i jest dostosowywana indywidualnie według potrzeb poszczególnych osób. Dzięki metodzie IMD2G możliwe jest także zagęszczanie i przedłużanie włosów.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów

Jest to proces całkowicie różny od zagęszczania czy przedłużania włosów wykonywanego w salonach fryzjerskich. Metoda opracowana przez Ryszarda Gzele nie obciąża, a także nie uszkadza naturalnych włosów, co niestety czynią metody przedłużające oraz zagęszczające włosy stosowane we fryzjerstwie. Metoda IMD2G jest również świetną alternatywą dla tresk i peruk.