Długie włosy to atrybut, o którym marzy wiele kobiet. Jednak mogą one sprawiać dużo problemów: niesforne kosmyki rano musimy szybko i wygodnie upiąć. Jednak istnieje kilka fryzur, które pomogą nam w organizacji każdego poranka!

Szybkie fryzury dla długich włosów

Długie włosy możemy szybko upiąć w luźny kok lub kucyk. Jednak bardziej wymagającym można polecić proste warkocze: w szczególności klasyczny i szybki warkocz angielski, który nie musi być bardzo ciasny. Dodatkowo włosy możemy wytapirować gęstym grzebieniem tak, by dodać im objętości. Z pomocą w szybkich upięciach przyjdą nam również klamry do włosów: wystarczy zapiąć się na wybranej wysokości, by cieszyć się wygodnym i eleganckim upięciem.

Prostowanie włosów długich

Jeśli marzymy o długich, prostych włosach, warto przemyśleć zakup elektrycznej szczotki prostującej. Dobra elektryczna szczotka do prostowania włosów opinie powinna mieć bardzo dobre – zależy od tego nie tylko efekt i czas prostowania, ale również bezpieczeństwo naszych włosów. Z pomocą przyjdą nam różnego rodzaju produkty do stylizacji włosów, które mają działanie prostujące i wygładzające. Warte polecenia są szczególnie preparaty, które używane są przez fryzjerów. Najbardziej wymagającym polecić można zabiegi fryzjerskie, które mają na celu wyprostowanie włosów na wiele miesięcy. Zabieg keratynowego prostowania włosów jest stosunkowo drogi i wymagający kilku godzin wolnego czasu, jednak otrzymane efekty mogą utrzymywać się nawet do sześciu miesięcy.