Jeśli Twoje włosy są w kiepskim stanie, ilekroć weźmiesz do ręki swoją szczotkę do włosów jesteś przerażona, nie przejmuj się! Przedstawię Ci jeden sposób, który znany jest od dawna, nasze babcie za pomocą jednego prostego sposobu dbały by ich włosy były silne, a ponadto rosły znaczenie szybciej!

Odpowiedzią na zdrowe włosy, które rosną znacznie szybciej mogą okazać się… Drożdże!
Posiadają one dużą dawkę witaminy B, oraz inne składniki mineralne, dzięki którym znacznie poprawiają stan włosów, skóry oraz paznokci.
Jeśli Marzysz o długich, zdrowych włosach a efekt chcesz osiągnąć szybko zacznij od udania się do sklepu po drożdże, najlepiej sprawdzą się te świeże, i tymi się również zajmiemy. Wystarczy że przygotujesz je w odpowiedni sposób, a później wypijesz.

Przygotowanie drożdży:

1. rozdrabniamy w kubku odpowiednią ilość drożdży. (Nie więcej niż 50g, za jednym razem!) najlepiej zacząć od podzielenia kostki na cztery części.
2. zalewamy drożdże wrzątkiem, najlepiej jeśli będzie to pół kubka wody, ponieważ łatwiej wypić niewielką ilość szczególnie na początku kiedy człowiek nie jest przyzwyczajony do smaku WAŻNE: woda musi mieć 90-100 stopni Celsjusza, tylko wtedy zabije ona grzyby, w efekcie czego unikniemy żołądkowych rewolucji!
3. mieszamy aż drożdże całkowicie się rozpuszczą, najlepiej smakuje kiedy jest wystudzony.
Jeśli spróbowałaś kuracji, aczkolwiek smak drożdży jest dla Ciebie odrażający, możesz spróbować dodać trochę kawy rozpuszczalnej lub kakao, dla poprawy smaku aczkolwiek musisz pamiętać by nie słodzić tego napoju, gdyż straci on swoje właściwości.
Najlepszą metodą jest picie drożdży przez trzy tygodniem, później zaprzestanie kuracji na tydzień. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania odpowiednich efektów.