Urządzenie uroczystości weselnej to nie lada wyzwanie dla każdej pary młodej. Tysiące szczegółów, których trzeba dopilnować, może spędzać sen z powiek. Zwłaszcza gdy decydujemy się na ślub w stylu glamour. Ta estetyka należy do najtrudniejszych w realizacji nie tylko ze względu na wysokie koszty – łatwo stworzyć wrażenie nadmiaru lub wprowadzić wizualny chaos. Podpowiadamy, w jaki sposób urządzić stylowe wesele glamour, by każdy element uroczystości tworzył spójną całość.

Suknia ślubna

Niejedna kobieta spędziła długie godziny, wyobrażając sobie wspaniały strój, w jakim pojawi się tego wyjątkowego dnia. Suknia ślubna w stylu glamour pozwala zrealizować najśmielsze marzenia. Do wesela urządzonego w tej estetyce świetnie sprawdzi się princessa: dopasowana u góry i mocno rozkloszowana u dołu. Wysadzana błyszczącymi elementami, uszyta ze zwiewnego tiulu, z falbanami – to nie ma znaczenia. Każda suknia princessa prezentuje się fenomenalnie podczas ślubu glamour. Innym, równie gustownym wyborem, jest suknia syrenka, doskonale podkreślająca figurę.

Dekoracje: kwiaty, kryształy, złoto i srebro

Podczas wesela w stylu glamour wszystko powinno błyszczeć. Pomocne będą dekoracje odbijające światło: kandelabry z kryształkami, lustra, złota lub srebrna zastawa. Aby jak najbardziej rozświetlić pomieszczenie, zdecydujmy się na chłodny wystrój. Srebro i pudrowy róż doskonale uzupełniają się nawzajem, a jednocześnie wprowadzają dużo przestrzeni do każdego miejsca. Nawet niewielka sala weselna wyda się znacznie większa, gdy zainstalujemy kilka luster.

Pamiętajmy także o bukietach kwiatów – tych z pewnością nie może zabraknąć podczas ślubu w stylu glamour. Ocieplają one wnętrze sali, a jednocześnie budują niepowtarzalny klimat luksusu.

Zaproszenia ślubne glamour

Wszystkie elementy ślubu powinny być ze sobą spójne. Dotyczy to także zaproszeń, które już na samym początku zapowiadają charakter uroczystości. Kaligrafia, błyszczące elementy, srebro i złoto – estetyka tego typu jednoznacznie określi klimat wesela. Polecamy zwłaszcza zaproszenia ślubne glamour z możliwością personalizacji. Jeśli jakieś szczegóły wzoru nie odpowiadają oczekiwaniom pary młodej, zawsze można nanieść pewne poprawki. Dzięki temu otrzymujemy eleganckie zaproszenia, które w pełni realizują zamysł nowożeńców, a jednocześnie informują o charakterze wesela. Polecamy szczególnie wersje ze złoceniami – litery i wzór graficzny będą wspaniale mienić się przy każdym ruchu.

Ślub w stylu glamour to niezwykła okazja, by spełnić marzenia o weselu jak z bajki. Podniosła, pełna przepychu atmosfera pasuje do okazji, a blask kryształów jedynie dodaje niesamowitości tym wspaniałym chwilom. Panna młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka, podczas gdy zaproszeni goście mogą cieszyć oczy luksusowym wystrojem sali. Już w momencie, gdy dotrą do nich zaproszenia z pięknie wykaligrafowanymi napisami, poznają charakter uroczystości i z niecierpliwością będą oczekiwać na ten wspaniały dzień.