Kluczem do stworzenia udanej stylizacji jest odpowiedni fason. Kobiety puszyste powinny unikać takich, które jedynie pozornie pozwalają ukryć wady sylwetki. Nie warto zapominać, także o uwypukleniu atutów sylwetki.

Idealnym rozwiązaniem dla kobiet puszystych może być bielizna erotyczna dla puszystych – są fasony, które są przygotowane specjalnie z myślą o nich. Natomiast korzystanie z takich wersji ubrań, czy bielizny wymaga zaakceptowania większego rozmiaru. Pozwala to cieszyć się swoją figurą i korzystać z aktualnych trendów.

Jak można wykorzystać wzory, aby podkreślić atuty sylwetki?

Unikanie prostych krojów to jeden ze sposobów na ograniczenie pozornego ukrywania wad puszystej sylwetki. Równie ważne jest wybieranie produktów, które przygotowane są z odpowiednich materiałów. Bielizna dostępna w Tono.pl produkowana jest z takich, które są wybierane specjalnie z myślą o puszystych kobietach. To między innymi wersje z kwiatowymi i abstrakcyjnymi wzorami. Wiecznie modne pionowe paski pozwalają optycznie wyszczuplić figurę. Im większy kontrast pomiędzy kolorami, tym większy efekt wyszczuplenia sylwetki można uzyskać.

W jakich kolorach powinna utrzymana być bielizna dla kobiet puszystych?

Na sposób prezentowania się sylwetki wpływ mają także kolory. Przy krągłej sylwetce zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są ciemne barwy. Taka bielizna erotyczna dla puszystych sprawi, że sylwetka wizualnie wygląda na drobniejszą.

Gdy chce się uzyskać efekt mniejszej sylwetki, wówczas warto zdecydować się na takie kolory jak:

  • szmaragd,
  • granat,
  • głęboki fiolet.

Na jakie materiały warto się zdecydować?

Przy puszystej sylwetce warto unikać grubych tkanin. Będą one poszerzać figurę. Warto decydować się na takie tkaniny, które są zwiewne i delikatne. Natomiast bielizna powinna być dopasowana również do pory roku. W okresie letnim, przy upałach warto mieć w garderobie modele wykonane z satyny. Przewiewne i przyjemne dla skóry są także wersje bielizny, które wykonane są z bawełny. Wybierać można między innymi satynowe halki, czy bawełniane koszulki.