Mówi się, że obecność na weselu tortu wróży słodkie i szczęśliwe przyszłe życie świeżo upieczonym małżonkom, dlatego też wybór tortu jest jedną z najważniejszych rzeczy przy organizacji wesela. Z tego też powodu wiele cukierni ma w swojej ofercie specjalne oferty weselne, w tym także torty weselne.

Wyśmienity smak od wielu lat

Cukiernia Sowa cieszy się wieloletnim doświadczeniem w wyrobie najlepszych wypieków i słodkości w naszym kraju. Tradycyjne receptury sięgają pierwszej połowy dwudziestego wieku. Cukiernicy dbają o wyśmienity smak oraz przywiązują najwyższą wagę w kwestii dbałości o szczegóły przy dekoracjach ciast i tortów. W swojej cukiernia Sowa posiada od 300 do 400 pozycji, od zwykłych powszednich pieczyw aż po najrozmaitsze słodkości, takie jak ciastka, makaroniki, ale także i ciasta, torty i wielkie desery. Ta rodzinna cukiernia od wielu lat w każdy swój wyrób wkłada całe serce i pasję i stara się aby zachwycał on nie tylko smakiem, lecz również perfekcyjnym wyglądem, dzięki czemu cieszy się lojalnością, szacunkiem i popularnością starych klientów, a także wciąż zdobywa serca nowych.

Torty weselne

Jeżeli masz ochotę na coś zupełnie wyjątkowego na swój wielki dzień to cukiernia Sowa torty weselne oferuje w różnorodnych kształtach, kolorach i smakach tortów. Każdy, zarówno amator jaki i miłośnik słodyczy, znajdzie w propozycji cukierni coś dla siebie, zarówno tradycjonaliści, minimaliści, ale i ci, którzy uwielbiają nowoczesne zdobienia i smaki. Torty weselne można znaleźć zarówno standardowe lub też finezyjne na stelażu z najróżniejszymi dekoracjami i zdobieniami. Po za samymi tortami, cukiernia Sowa posiada w swojej ofercie weselnej także możliwość zorganizowania tzw. Słodkiego bufetu. Na zamówienie można zorganizować na wesele słodki poczęstunek począwszy od lizaków migdałowo-kokosowych, mini tart malinowych z bezą lub mini deserów panna cotta aż po całe zestawy deserowe, jak np. Leśny Czar czy też Powiew Romantyzmu z aranżacją.