Czy marzy ci się uniwersalna fryzura, którą możesz stworzyć szybko i sprawnie? Która sprawdzi się w każdej sytuacji, będzie trwała, wytrzymała, a jednocześnie bardzo ładna i dodająca kobiecości? Mam dla ciebie propozycję idealną.

Jak zrobić koka z wypełniacza?

Od dawna wiadomo, że prostota i naturalność nie wychodza z mody i możesz sie nimi posłużyć zawsze, jeśli tylko pragniesz zyskać ciekawy efekt.
Możesz zrobić koka niskiego, wysokiego, może połączyć go z falami, z warkoczem, każda opcja będzie równie dobra. Będzie wyglądać to dobrze, a także spełni ważną funcję, jaką jest wygoda. Zapomnisz o wystających kosmykach, kiepskim spięciu włosów – zyskasz pełen komfort.
A co powiesz na bardziej wymyślną, urozmaiconą wersję. Proponuję ci bardzo modną teraz fryzurę. Zadam ci więc pytanie: czy słyszałaś o wypełniaczu?
Jeśli nie – to przedstawię ci teraz schemat na to jak zrobić koka z wypełniacza.
Jest on bardzo prosty i jesli tylko go poznasz, zapragniesz stworzyć takie dzieło na swojej głowie. Wystarczy, że zwiążesz rozczesane włosy w tzw. “koński ogon” (możesz zrobić to nisko lub wysoko), przeciągniesz przez nie wypełniacz i umieścisz go przy gumce, zaraz przy nasadzie kucyka. W tym momencie ważne jest, by wykonac kolejny krok estetycznie i gładko – rozprowadzasz włosy w koło po wypełniaczu, tak żeby nie było go widać (uzyskasz wtedy naturalny efekt). Teraz musisz zastosować cienką gumkę, oplatając nią wypełniacz – a następnie owijając go pozostałymi pasemkami włosów. Dla lepszego efektu dodaj kilka spinek, wsuwek i użyj lakieru, by utrwalić dzieło. I gotowe! Proste, prawda?
Żeby urozmaicić swojego koka – możesz zamiast oplatać go kosmykiem włosów prostych, możesz zapleść warkocz i wykorzystać go w końcowej fazie przygotowywania fryzury. Możesz również zakupić kolorowe wstążki i dodać je do fryzury, dostosowując ich ilość i wygląd do swoich preferencji.

Dlaczego jest to dobry wybór?

Przede wszystkim dlatego, że jest to uniwersalna fryzura i sprawdzi się nie tylko przy okazji różnych przyjęć (np. wesela) ale jako opcja na kazdy dzień.