Duży Lotek przez długi czas był najpopularniejszą grą w ofercie Totalizatora Sportowego. Zasady tej gry są niezwykle proste, a dodatkowym czynnikiem wpływającym na popularność są też wysokie nagrody, zwłaszcza w przypadku kumulacji. Co jeszcze warto wiedzieć o tej grze?
Standardowo w grze Lotto można wybrać tylko sześć numerów.

 

Jednak istnieje także opcja gry systemowej, w której można wybrać do dwunastu skreśleń. Jednak taka możliwość gry dodatkowo kosztuje, dlatego też nie wszyscy się na nią decydują. Kiedy jest losowanie Lotto? Losowania tej gry odbywają się tylko wieczorem o 21. 40. Dodatkowo losowania odbywają się tylko trzy razy w tygodniu. Wielu graczy, którzy decydują się na wysyłanie kuponu na każde losowanie wybiera tę grę ze względu na jej ekonomiczność.
Oprócz zwykłej gry Lotto można zdecydować się także na grę z Plusem. Ta opcja umożliwia wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu. Można tam wygrać milion złotych i ta kwota nie podlega kumulacji. Opcja gry z Plusem zakłada również możliwość gry systemowej. Trzeba jednak pamiętać, że cena za zakład obejmujący 12 numerów jest dość wysoka.